Chovné stádo Afrických pygmy ježků založené 2.10 2014
_MG_6817.jpg
29511077_2137008203193882_2223040753443655345_n.jpg

www.registr-jezku.webnode.cz

logo JPG.jpg

Jsme členy 1.REGISTRU JEŽKŮ V ČR a Ověřený chovatel

15874671_1438746252804719_436914153564628620_o (1)kruh2.jpg

Chovatelství má teprve tehdy tu pravou cenu, když nejen rozvíjí touhu po poznání, ale poznané dává k prospěchu všem.

L'allevamento ha solo poi il vero costo quando si sviluppa non solo il desiderio di conoscenza, e la conoscenza dà il beneficio di tutti.

Breeding is only then that the real cost when developing not only the desire for knowledge, and knowledge gives the benefit of all.

Recenze na naši CHS

Batman
narozen 18.12.2014
Po dlouhém zvažování jsme se s přítelem rozhodli, že si po zemřelém králíčkovi koupíme ježka pro zpestření naší domácnosti. Půl roku jsme sbírali informace o chovu a poté přišel den D, kdy jsme hledali chovatele u kterého si ježka pořídíme. Po delším hledání jsme narazili na CHS paní Lipšové a hned nás zaujal její ježeček Batman. Napsali jsme ji tedy o rezervaci. Musím říct že komunikace od ní byla úžasná, hned v prvním emailu jsme obdrželi více fotek našeho Batmana a na jakoukoliv moji otázku byla téměř okamžitá odpověď. U osobního setkání nám chovatelka trpělivě a s láskou vysvětlovala jak se o něj starat atp. bylo vidět, jak velký vztah má k zvířatům a jak těžko se s nimi loučí. Kdybych chtěla do budoucna ježka, potkana nebo pejska, vím jistě že chovatele už hledat nepotřebuju. Moc děkujeme za vymazleného, zvyklého na lidi ježečka a doufám, že takovýchto chovatelů bude víc!Šárka a Pepa
MONET
Recenze: Ježeček Monet nar.9/12/2015
Tato chovná stanice mě velmi příjemně překvapila. Domluva byla perfektní a ježečka jsem mohla mít bleskově rychle. Bylo velmi příjemné to, že když mi byl ježeček předáván, nechal se úplně v klidu vzít do ruky, což je oproti mé první zkušenosti úžasné. Určitě doporučuji, budete vědět, že ježeček než zamíří k Vám, bude ve skvělých rukou!
Monika Opavová
QUADS
narozen 14.1.2016

Dlouho jsme hledali pro naši dceru chovnou stanici ,kde bychom ji pořídili ježečka jako domácího mazlíčka. Bylo to její velké přání a tak jsme nakonec svolili a na internetu našli chovnou stanici paní Ivany Lipšové.
Musím uznat, že paní Ivana je chovatelka na svém místě.
Všechny své ježečky nám ukázala, povyprávěla o nich, vysvětlila nám vše o chovu ,dala cenné rady do začátku a slíbila, že se na ni kdykoliv můžeme obrátit ,pokud si s něčím nebudeme vědět rady.
Náš ježeček Quads je moc krásný ,hodný a velice mazlivý. Je to opravdu náš domácí mazlíček J.
Chtěla bych touto cestou paní Ivaně  za vše moc poděkovat a její chovnou stanici všem jen a jen doporučit.
Děkuji
             Gabriela Rotheová
 


 
 
REEVES
narozen 19.1.2016

Už delší dobu jsem přemýšlela  o pořízení nějakého domácího mazlíčka. Na myšlenku pořídit si ježečka nás vlastně přivedla švagrová s manželem, kde jsem měla možnost poprvé si ježečka prohlídnout a podívat se, co vše vyžaduje ke svému pohodlí. Usoudili jsme s manželem, že to bude ten pravý mazlíček i pro nás a naše dvě děti. Ihned jsem kontaktovala  chovnou stanici paní Ivany Lipšové. Domluva byla perfektní a už za 4 dny jsme si jeli pro ježečka, terého nám paní Lipšová dporučila vzhledem k dětem a povaze ježečka a musím říct, že volba to byla opravdu výborná. Vše jsme si prohlédli na vše se zeptali a ježečka si vezli spokojení domů. Za pár dní jsme se s ježečkem perfektně sžily,  krásně se nechá vzít do rukou, vpodstatě skoro vůbec nefučí a to ani když ho vzbudím, trochu dříve než se začne sám probouzet, protože děti než jdou spát, musí si našeho ježečka taky pohladit. Moc děkuji paní Lipšové a její chovnou stanici Caro riccio Od hradeb mohu jen a jen doporučit !!

Jitka Karešová

 
Jezecek Tramp-nar.10.2.16
S touto chs jsem byla moc spokojena a mile prekvapena,pani chovatelka Ivana mi vsechno ukazala a trpelive odpovidala na me,mozna hloupe otazky,nikdy jsme totiz jezecka doma nemeli a tak jsme vse dlouho probiraly.Videla jsem vsechny spokojene chovne jezecky,jsou v perfektnich podminkach,kdyby takovych chs bylo vic!Miminko mame 2den,je ochoceny a vymazleny,hned jedl z ruky a chtel se chovat,nakonec mi v ruce usnul,mame z nej velkou radost a touto cestou jeste jednou dekuji.Vsem kteri vahaji nebo nemaji jeste chs vybranou,mohu jen doporucit,Martina
 
FAUST
narozen 7.1.2017

Když mi přítel řekl, že bychom si mohli pořídit ježečka, myslela jsem, že se zbláznil. Řekla jsem mu co bychom s ježkem dělali...Po nějaké době jsem se o ně, ale začala zajímat a žasla nad tím jak jsou to krásná stvoření. Začala jsem tedy po nějakém pátrat až jsem narazila na paní Ivanku. Paní Ivanka mi vše ochotně vysvětlila i když se kolikrát asi dobře bavila nad mýma hloupýma otázkama. Chtěli jsme tmavého ježečka a paní nám řekla o Faustíkoj a moc se nám líbil. Varovala nás, ale že zrovna mění bodlinky a je to trochu protivka. Nabídla nám ještě jednoho, který byl úpně rozmachlaný a pro nějaké dítko jistě skvělá a jasná volba. My ale zvolili protivku a větší výzvu. Paní Ivanka byla moc příjemná a nestačili jsme žasnout nad tím kolik ježečků chová a že žijí v naprosto perfektních podmínkách. Je vidět, že jim dává veškerou lásku a péči, kterou potřebují. Pokud někdo ještě váhá od koho si ježečka vzít určitě zvolte chs Od hradeb. Hanusová A. a Faustík

ivanalips@seznam.cz

605 800 420

Středočeský kraj-okres Kolín

fb: Ivana Odhradeb

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one