Chovné stádo Afrických pygmy ježků založené 2.10 2014
_MG_6817.jpg
29511077_2137008203193882_2223040753443655345_n.jpg

www.registr-jezku.webnode.cz

logo JPG.jpg

Jsme členy 1.REGISTRU JEŽKŮ V ČR a Ověřený chovatel

15874671_1438746252804719_436914153564628620_o (1)kruh2.jpg

Chovatelství má teprve tehdy tu pravou cenu, když nejen rozvíjí touhu po poznání, ale poznané dává k prospěchu všem.

L'allevamento ha solo poi il vero costo quando si sviluppa non solo il desiderio di conoscenza, e la conoscenza dà il beneficio di tutti.

Breeding is only then that the real cost when developing not only the desire for knowledge, and knowledge gives the benefit of all.

Milý zájemci o toto kouzelné zvíře (ano ,jsou místa kde jsou považovány za čarodějnice :-) tak jste správně .Jelikož i já musím mít jistotu ,že půjdou do spávných rukou tak moc prosím-pokud máte zájem o ježečka z naší Chs a je volný napište mail kde popíšete důvod proč jste se ke koupi ježečka rozhodli a něco málo o sobě a o tom jak bude u Vás ježeček bydlet :-) jestli již máte nebo jste měli doma ježečka nebo je to první apod.
Jakékoliv otázky Vám velmi ráda většinou do dvou hodin odpovím(a to bude platit i po té co si od nás ježečka odvezete-po celý jeho život jsem tu pro Vás :-).Mimo to s ježečkem dostanete průvodce o péči o ježka kde najdete vše podstatné.Pokud má ježeček u svého jména VOLNÝ-můžete si o něj napsat.
PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE-ježečka si něikdo zamluvil,ale ještě nic není ztraceno,u takového ježečka se zájemce rozhoduje-čeká na upřesnění barvy po quilingu nebo já čekám po poslání rodokmenů rodičů na potvrzení zda není příbuzný apod.
POZOR-Vyhrazujeme si právo v této fázi zájemce odmítnout(zrušit předběžnou rezervaci) po zjištění špatných referencí ,komunikace nebo jakýchkoliv pochybností
.
Pokud se Vám líbí ZAMLUVENÝ ježeček ,ten je sice předběžně zamluven,ale může se ještě uvolnit -v tomto případě můžete také o něj napsat a já si Vás napíši do pořadníku,kdyby předchozí zájemce ještě neuhrazenou rezervaci zrušil nebo nezaplatil rez.poplatek do domluveného termínu nebo se uvolnil z jiného důvodu

U REZERVOVANÝ ježeček je již uhrazen rezervační poptatek,tam už je malá šance a

UHRAZENÝ ježeček je již většinou bez šance.

Pokud si chcete ZAMLUVENÉHO ježečka pojistit a jste přesvědčeni že ho chcete ,uhraďte prosím rezervační poplatek na číslo účtu: 06 76 31 41 73 / 0800 do zprávy pro příjemce napište své jméno a jméno vybraného ježečka ve výši na které se dohodneme obvykle 500,- Kč.

Mimo samotného ježečka si od nás odnesete jeho zdravotní průkaz(knížku) potvrzený od veterináře (trus posíláme k rozboru a pouštíme jen ježky bez nálezu),dále si odnesete krmivo do začátků na které je zvyklý včetně hmyzu(s vyjímkou poslání přes dopravu Bezděkovi) , hračku a začátečníci tištěného průvodce péče o ježka.PP bude odeslán přímo na Vaši adresu z KCHJ.
Všechna miminka z naší Chs dostanou PP.

Vyhrazujeme si právo prvního výběru .V případě zrušení rezervace ze strany zájemce po uhrazení rezervačního poplatku tento propadá Chs a ježeček je nabídnut dále k prodeji za sníženou cenu.

Zájemce můžeme odmítnout a to z důvodu špatné komunikace nebo špatných referencí.V tom případě případný uhrazený poplatek vrátíme.

Pokud Vám ježečka z jakýchkoliv důvodů nebudeme moci dodat nabídneme jiného nebo poplatek vrátíme.Na všem se dá domluvit a všemožně se Vám budeme snažit vyjít vstříc a splnit Vaše požadavky.

Šťastný výběr :-).

Samozřejmostí je trvalý chovatelsko-poradenský servis :-)
Finanční prostředky získané z prodeje jsou použity zpět do chovu ,chod samotné Chs ,veterinární služby ,nové chovné jedince,vylepšování bydlení  atd.V žádném případě neslouží k obohacení .Chov ježků je nákladná záležitost pokud chcete pro své ježečky to nejlepší-a to my chceme :-).Můžete se o tom přesvědčit  v sekci naše bydlení .

ivanalips@seznam.cz

605 800 420

Středočeský kraj-okres Kolín

fb: Ivana Odhradeb

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one